Практика дотримання засад гендерної рівності у країнах ЦСЄ як чинник демократизації суспільства

Солошенко, В.В. (2013) Практика дотримання засад гендерної рівності у країнах ЦСЄ як чинник демократизації суспільства. Віче (20). с. 23-26.

[img]
Перегляд
Text
Praktyka dotrymannya zasad hendernoyirivnosti u krayinakh yak chynnykdemokratyzatsiyi suspilstva _ Soloshenko _ Viche _ 2013 _ 20.pdf

Розмір завантаження (1MB) | Перегляд

Резюме

Практика дотримання засад гендерної рівності в країнах Центрально-Східної Європи дедалі більше набуває пріоритетного значення, стає невід’ємною частиною державної політики та складовою дієвого громадянського суспільства. Після прийняття ООН у 1967 році Декларації про ліквідацію дискримінації щодо жінок, а в 1979-му – Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок було внесено істотні корективи в трактування прав людини. 1979 року Рада Європи визнала рівність одним із керівних принципів своєї роботи на міжурядовому рівні. Комітет РЄ за рівність жінок і чоловіків розробляє юридичні механізми та реалізує програми дій за цими напрямами, проводить конференції та семінари в державах – членах Ради Європи й тісно співпрацює з неурядовими організаціями (НУО), що діють у галузі захисту прав людини, прав та інтересів жінок. Найважливішими серед ратифікованих угод є: Європейська конвенція з прав людини, Європейська конвенція про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.

Тип елементу : Стаття
Теми: Культурно-цивілізаційний процес
Підрозділи: Відділ теорії та методології всесвітньої історії
Користувач, що депонує: Редактор наукового репозиторію
Дата внесення: 03 Січ 2017 09:07
Останні зміни: 03 Січ 2017 09:07
URI: https://elibrary.ivinas.gov.ua/id/eprint/126

Дії (Потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу