Електронна наукова бібліотека

Елементи, в яких тема: "Рецензії, огляди, дискусії"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Автори | Тип елементу
Перейти до: Б | К | М | Р | С | Т | Ш
Число елементів на цьому рівні: 18.

Б

Богданович, І.І. та Метельова, Т.О. (2015) Підтримка ОГС міжнародними організаціями в Україні та постсоціалістичних країнах. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 43-47.

Бульвінський, А.Г. (2009) Основні проблеми в оцінці подій Конотопської битви 1659 року. Воєнна історія (№3(45)). с. 52-62.

Бульвінський, А.Г. та Врадій, О.С. (2015) Міжнародні організації та ОГС в Україні: напрями співробітництва та механізми взаємодії. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 28-36.

Білорус, О.Г. та Кудряченко, А.І. та Швед, В.О. (2015) Модернізація і безпека розвитку в умовах глобалізації (міжнародна науково-практична конференція). Журнал "Зовнішні справи". с. 53-55.

К

Клименко, О.А. та Ткаченко, І.В. (2015) Система та механізми функціонування ОГС у країнах світу. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 47-53.

Кудряченко, А.І. (2015) Держави пострадянського простору в умовах формування багатополюсного світу: історичні уроки та перспективи. журнал "Зовнішні справи" (11). с. 22-25.

Кудряченко, А.І. (2009) Сучасний аналіз процесів утвердження економічних систем. Політичний менеджмент (5). с. 172-177.

Кудряченко, А.І. (2015) Засадничі демократичні цінності та їх вплив на розбудову громадянського суспільства в країнах Європи. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 9-19.

Кудряченко, А.І. (2015) Проблеми миру та безпеки в діяльності міжнародних організацій: до 40-річчя Гельсінського заключного акта. журнал "Зовнішні справи" (10). с. 10-13.

Кудряченко, А.І. (1995) Витяг з "Енциклопедiї українознавства". In: "Енциклопедiя українознавства". Shvchenko Scientific Society, Inc, Париж- Нью-Йорк, с. 120-124.

Кудряченко, А.І. та Солошенко, В.В. та Метельова, Т.О. та Толстов, С.В. та Зеленько, Г.І. (2015) Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. Державна установа "Інститут всесвітньої історії НАН України", Київ. ISBN 978-966-97247-6-2

М

Метельова, Т.О. (2015) Протестні рухи та феномен «Майдану» в контексті розвитку громадянського суспільства в Україні. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 59-65.

Миклащук, І.М. та Фощан, Я.І. (2015) Інституційна роль провідних міжнародних організацій у підтримці організацій громадянського суспільства в Україні. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 36-43.

Р

Розумюк, В.М. (2015) Класифікація міжнародних організацій та специфіка їх співробітництва з інститутами громадянського суспільства. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 19-22.

Рудяков, П.М. (2015) Вступ. Модернізаційні практики і моделі у глобалізованому світі, що інтегрується. «Третя хвиля» демократизації на теренах Євразії: досвід новітньої історії та виклики сучасності. Збірник наукових праць. – ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України» – К.: В-во «Фенікс». с. 7-14.

С

Солошенко, В.В. (2015) Роль міжнародних (європейських) організацій у розбудові демократії в Україні в контексті підтримки інституцій громадянського суспільства. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 65-69.

Т

Толстов, С.В. (2015) Еволюція діяльності міжнародних організацій в Україні. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 22-27.

Ш

Шморгун, О.О. (2015) Стратегія реформування вітчизняної системи державної підтримки розвитку ОГС. Роль міжнародних організацій у діяльності інститутів громадянського суспільства в Україні. Аналітична доповідь. – К. : Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України». с. 54-59.

Цей список був створений у Wed Jul 26 08:39:17 2017 EEST.