До історії розвитку комунікацій: перші міжконтинентальні зв’язки

Зернецька, О.В. (2016) До історії розвитку комунікацій: перші міжконтинентальні зв’язки. Проблеми всесвітньої історії: науковий журнал (1). с. 183-198.

[img]
Перегляд
Text
Do istoriyi rozvytku komunikatsiy pershi mizhkontynentalʹni zvʺyazky _ Zernetsʹka _ Problemy vsesvitnʹoyi istoriyi naukovyy zhurnal _ 201.pdf

Розмір завантаження (842kB) | Перегляд

Резюме

Вперше в історичній та політичній науках системно досліджується початок електричного міжконтинентального зв’язку в історії розвитку комунікації, що охоплює період з середини ХІХ ст. до кінця Першої світової війни. Особлива увага приділяється використанню телеграфу Британською Імперією, котра була першою країною в світі, що проклала трансатлантичний та транстихоокеанський підводні телеграфні кабелі. США були другими у цьому змаганні. Це означало, що ці країни здолали останній бар’єр на шляху до створення світових комунікацій на початку ХХ ст. Розглядаються політичні, дипломатичні, економічні, комерційні аспекти цього домінування Британської Імперії та США до та під час Першої світової війни. Здійснюється комплексний аналіз застосування цих комунікацій (телеграф, телефон, радіо) країнами- учасниками цієї війни у стратегічних, тактичних і міжнародно-політичних цілях. Ключові слова: традиційні та нові (телеграф, телефон, радіо) комунікації, Перша світова війна, стратегічні і тактичні міжнародно-політичні цілі, система міжнародних відносин.

Тип елементу : Стаття
Теми: Нова історія
Підрозділи: Відділ глобальних і цивілізаційних процесів
Користувач, що депонує: Редактор наукового репозиторію
Дата внесення: 03 Січ 2017 11:28
Останні зміни: 03 Січ 2017 11:28
URI: https://elibrary.ivinas.gov.ua/id/eprint/136

Дії (Потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу