Ідеологічні засади зовнішньополітичної доктрини Московської держави XV—XVII ст. та українська державна ідея доби Пізнього Середньовіччя: причини концептуальної неспівставності

Бульвінський, А.Г. (2004) Ідеологічні засади зовнішньополітичної доктрини Московської держави XV—XVII ст. та українська державна ідея доби Пізнього Середньовіччя: причини концептуальної неспівставності. Україна дипломатична (Вип.5). с. 287-326.

[img] Text
Bulvinskyy _ Ideolohichni zasady zovnishnopolitychnoyi doktryny Moskovskoyi derzhavy.doc

Розмір завантаження (230kB)

Резюме

Однією з найбільш складних, та в певному розумінні “незручних”, а тому і малодослідже-них проблем в історії українсько-російських взаємовідносин є проблема порівняння української та московської державно-політичних концепцій епохи Пізнього Середньовіччя. Абстрагуючись від того, як у концептуальному плані бачили майбутнє своїх країн провідні суспільні верстви Росії та України у цей період, яку систему аргументів висували, до яких традицій апелювали, складно у повній мірі осягнути всю глибину протиріч, які постали перед цими державами і народами у зви-тяжному та трагічному для української державності XVII ст.

Тип елементу : Стаття
Теми: Нова історія
Україна у світі
Міжнародні відносини
Підрозділи: Відділ історії нових незалежних держав
Користувач, що депонує: Редактор наукового репозиторію
Дата внесення: 15 Лют 2017 08:17
Останні зміни: 15 Лют 2017 08:17
URI: https://elibrary.ivinas.gov.ua/id/eprint/383

Дії (Потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу